WROCŁAWSKI KLUB KOSZYKÓWKI

#

#

#

11.10.2015


Intensywny weekend WKK Wrocław w Dolnośląskiej Lidze Młodzików

#

Zawodnicy WKK I Wrocław w dniu 09.10.2015 r. rozpoczęli zmagania w lidze młodzików. Ich pierwszym rywalem był zespół WKS Śląsk II Wrocław. Początek jak i całe spotkanie przebiegało pod dyktando zawodników z WKK, sukcesywnie powiększając swoją przewagę z kwarty na kwartę.

#

Miejscami widać było brak koncentracji i umiejętności podejmowania właściwych decyzji w działaniach ofensywnych jak i defensywnych. Zwycięstwo jednak nie było ani na chwilę zagrożone i pierwsze zwycięstwo w lidze młodzików stało się faktem.

#


WKK I Wrocław - WKS Śląsk II Wrocław 84:28 ( 26:2, 15:10, 21:7, 22:9 )


#

Skład WKK Wrocław: Eryk Moździerz, Mikołaj Koelner, Szymon Kilian, Patryk Dochniak, Jan Zieniewicz, Adrian Herda, Tomasz Banaszczyk, Artur Bazylewski, Adam Hutnik, Miłosz Stachowski, Maciej Duda

#

W niedzielne przedpołudnie odbył się mecz pomiędzy obiema drużynami WKK Wrocław. Mimo iż był to mecz przyjaźni obie drużyny z determinacją i zaangażowaniem walczyły na boisku. Zespół WKK II Wrocław składający się głównie z zawodników rocznika 2003 i młodsi ambitnie stawiali opór swoim starszym kolegom, nieraz prezentując dobre umiejętności technicznie i taktyczne. Jednak to drużyna WKK I Wrocław wysoko wygrała w „derbowym spotkaniu" i zanotowała kolejne zwycięstwo na ligowych parkietach .

#

WKK II Wrocław - WKK I Wrocław 33:80 (9:24, 6:14, 9:17, 9:25 )

Skład WKK I Wrocław: Eryk Moździerz, Mikołaj Koelner, Szymon Kilian, Patryk Dochniak, Jan Zieniewicz, Adrian Herda, Łukasz Woźniakiewicz, Tomasz Banaszczyk, Adam Hutnik, Miłosz Stachowski, Maciej Duda.

#


Skład WKK II Wrocław: Michał Nowak, Krzysztof Zając, Marcel Grys, Filip Wójcik, Damian Mijalski, Kamil Kaczor, Szymon Paluch, Dariusz Jaworski, Radosław Jaworski, Michał Boniecki, Mateusz Głodek, Aleksander Wojciechowski

#

W meczu derbowym kontuzji ręki doznał Szymon Kilian, któremu życzymy zdrowia i szybkiego powrotu na ligowe parkiety

#

#

#

#

#

#Powiązane artykuły